Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qka ju nervozoi sot?

Shko poshtë

Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 7:30 pm

Antar te nderuar ket tem e qele sepse ket tem duhet te dini gjethka per nervozin ton qe e ke pasur sot.
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 7:30 pm

sot kam qen i lumtur
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 26, 2010 11:42 am

nje shok i jemi...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 2:28 pm

sot me boni koha me shi
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:11 am

nje person ne msn 7156
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 5:14 pm

mu kurgjo
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:27 pm

sot mboni 1 postime i joti lenti nervoz
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 5:55 pm

ok flm pra per cilin e ki fjalen shoqe
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 31, 2010 6:05 pm

7156
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 3:51 pm

asgje.

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Aug 01, 2010 5:54 pm

makina...
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 01, 2010 5:59 pm

sot mka nervozu 1 plak hahah
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 7:35 pm

mu me ka nervozu koka me ka dhimt shum sot
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 02, 2010 10:18 am

mu sot mka nervozu rryma ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:15 am

SoD DiSsa ThashetHEMeee
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:28 pm

edhe mu sot do thashetheme
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ju nervozoi sot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi