Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Per nga gona-de

Shko poshtë

Per nga gona-de

Mesazh nga Gona-de prej Mon Jul 26, 2010 11:59 am


- Si e keni emrin?
- Sa vjec jeni?
- Ku banoni?
- Ku keni lindur?
- Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?
- Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?
- Cfare profesioni kini?
- Cfare hobe dhe interesa kini?
- Deshirat dhe enderrat tuaja?
- Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum?
- Cilin do te kishit deshire te pershendetnit?

Gona
18
Gjermani
Pej
beqar
kam mbaruar
punoj ne mjeksi
interneti, librat
asgje
gjithqka
te gjith antaret e forumi
avatar
Gona-de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 2:23 pm

mir se vjen gona klm ktu
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 26, 2010 6:57 pm

mir se vjen gona shpresoj tja kalosh mir
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 8:07 am

Pershendetje Gona shpresoj tja kalosh mir ne forumin Deqani-ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 10:50 pm

mir se vjen...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga Ti-n-a prej Mon Aug 02, 2010 11:42 am

mir se vjen gona
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga Donaa prej Tue Aug 03, 2010 7:09 am

mir se vjen gona
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga princ of persia prej Wed Aug 11, 2010 7:40 am

Mir se vjen
shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin Deqani-ks
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per nga gona-de

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi