Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Buqe Çitaku bëhet nënë

Shko poshtë

Buqe Çitaku bëhet nënë

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:28 pmBukuroshja kosovare, e cila mbi supe bart edhe kurorën e Miss Kosovës, është bërë nënë.
Bukuroshja është e martuar me Beni Bajramin, me të cilin është duke jetuar në Zvicër për momentin.
Buqja ka lindur djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Matt. Ndryshe, Buqja është motra e Fëllanza Çitakut, e cila prezanton emisionin RTK Blue.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Buqe Çitaku bëhet nënë

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 4:53 pm

aje urime
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi