Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna nuse e thjeshtë dhe shumë tradicionale

Shko poshtë

Tuna nuse e thjeshtë dhe shumë tradicionale

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:29 pmNjë nuse natyrale dhe plot sharm ka dalë Altuna Sejdiu e njohur me emrin artistik Tuna.
E njohur për stilin e saj të vecantë në veshje dhe në muzikë, Tuna duket se ka preferuar që për dasmën e saj ti qëndrojë traditës.
Kjo është një prej fotove të këngëtares ku ka pozuar me bashkëshortin Rilind dhe kolegen e njekohessiht shoqen e saj, Nora Istrefi.
Tuna nuk ka preferuar të bëjë ndonjë model flokësh të sofistikuar por ka zgjedhur ti mbajë ata lëshuar mbi supa në fustanin bust ngjyrë pana të nusërisë.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tuna nuse e thjeshtë dhe shumë tradicionale

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:29 pm

avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi