Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kaltrina nje imazh i bukur

Shko poshtë

Kaltrina nje imazh i bukur

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:31 pm


Kanë zgjedhur edhe Kaltrina Selimin për të publikuar profesionalizmin e tij një sallon bukurie në Kosovë.
Pas sukseseve të njëpasnjëshme me këngët e saj të kthyera tashmë në hite, kjo është hera e parë për këngëtaren që bëhet imazh publicitar. Ne po u sjellim edhe pamjen e re që ka prezantuar këngëtarja në këtë set fotografik
Siç e shihni edhe në foto, kjo është pamja e saj më ndryshe nga ato që e kemi parë zakonisht nëpër paraqitjet e saj.
Sidomos ngjyra e zeza nuk është në preferencat e saj, mirëpo në këtë fotografi duket vërtet shumë bukur.

avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi