Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bertina Mehmeti jeta ime ndryshoi totalisht

Shko poshtë

Bertina Mehmeti jeta ime ndryshoi totalisht

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:32 pmIsh-banore e “Big Brother Albania 3”, shprehet të jetë tejet e ngazëllyer me ndryshimin që pësoi jeta e saj pas eliminimit nga shou televiziv duke u shprehur për jetën dhe për lidhjen e saj me Erionin të cilin e vlerëson lartë si person.
Ndihem shumë e emocionuar, një jetë krejt e re. Për mua ka filluar gjithçka nga e para e vetmja gjë është se unë mbaj të njëjtin emër. Vetëm kjo më ka mbetur, identiteti im, se jeta ime e vërtetë ka ndryshuar. Ofertat, vlerësimet, gjithçka e bëjnë të veten por të jesh person i njohur është një gjë ndryshe”.
“Hyra në Big Brother me të vetmin qëllim që të tregoja se kush jam. Krijimi i lidhjes? Një gjë të tillë nuk e kam përjashtuar kurrë. Kam tentuar të mos krijoj një lidhje por ja që ndodhi. Ishte eksperiencë e mirë. U lidha me Erionin për shkak të afeksionit, sinqeritetit dhe gjithçka tjetër. Unë gjithnjë e mbaj këtë mendim dhe nuk mendoj se kam qenë agresive. Mendoj se lidhja jonë do të zgjasë por kurrë mos thuaj kurrë”.
“Kam marrë ofertë pune nga Ministria e Mbrojtjes si inxhiniere për projektime ushtarake që është dhe profesioni im, por nuk do refuzoja as spektaklet dhe atë si pedagoge te kuvendi popullor. Mendoj se do të zgjedh të parën dhe do të marr pjesë në spektakle”.
Bertina përmbylli intervistën për Shekulli, duke thënë se ajo që ndodhi në lidhje me Adën dhe Erionin gjatë spektaklit ishte një lapsus i saj dhe në pyetjen se çfarë mendimi ka për Oltën, Bertina shprehet të mos ketë kurrfarë komenti, kur e dimë se marrëdhëniet e saj me Oltën janë jo të mira për shkak të Erionit.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi