Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dashuria e Vesa Lumes quhet NINU

Shko poshtë

Dashuria e Vesa Lumes quhet NINU

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:33 pm


Sapo hyn në Prishtinë, imazhi i saj në një poster të madh të uron mirëseardhjen. Fytyra e saj e zgjedhur nga një kompani gjendet më tej në rrugët kryesore të kryeqytetit kosovar.
Është këngëtarja bukuroshe, Vesa Luma. Aktualisht po shijon plotësisht statusin e beqares. Ndihet më mirë se kurrë më parë. Klipe të suksesshme dhe gati një tjetër këngë e re, që do të prezantohet në pragverën që po vjen.
Por, Vesa e ka një pikë të dobët. Eshtë qeni i saj Ninu, me të cilin është më shumë se e lidhur. Fotot që ju sjellim sot e dëshmojnë shumë mirë këtë fakt.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi