Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cili është problemi i Big Mamës

Shko poshtë

Cili është problemi i Big Mamës

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:36 pm

Oh Big Mama, Big Mama! Si u justifikua? Kështu flasim ne nga Maqedonia! Ncuq Ncuq Ncuq! I turproi krejt shqiptarët e Maqedonisë, të cilët i janë kundërvënë Bigut jo vetëm për fjalorin banal, por dhe për justifikimet absurde.
“Big Katastrofa” e ka qujatur gazeta “Lajm” e Maqedonisë, ndërsa publiku “Big Budallica” hahhaha. Nuk dimë si po mendon ta quajë Rozana Radi e cila,javën që shkoi i tha disa herë Rezarta Shkurtës që ti kërkojë falje Bigut, por ama këtë javë ndodhi e papritura. Bigu u zu me vetë Rozanën hahahhaa.
Çfarë lëmshi! Po nuk mbaron këtu! Big Mama është përzënë nga shtëpia prej “Të Zotit të shtëpisë” dhe ka dalë prej saj. Ndërkohë Bertani s’muni me nejt pa Bigun dhe me vrap i ka shkuar nga pas.
E si kanë ik këta të dy, me vrap janë turr dhe organizatorët e SH.E.RR SHPIJA të cilët e kuptuan se lanë nam e çdo ditë po ju ikën nga një prej emisionit pa arritur nata e skualifikimit ende dhe i kanë kthyer sërisht në shtëpi!!! Ndërkohë në mënyrë të hapur i kanë kërkuar dhe Rezarta Shkurtës që të kthehet ne emision.
ÇFARE SKANDALI!!! ÇFARE RRËMUJE!!!PROGRAMI MË I DOBËT NE TELEVIZIONET SHQIPTARE!!! Hyjnë e dalin njerzit për qejf! Pa pikë organizimi. Janë dhe V.I.P këta! Amon vipat e këtyre!
E kush shoqatë bamirësie i do ato lekë të fitume prej Big Mamës kur ajo prezanton veten në atë mënyrë?
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi