Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

iPad me vlerë prej 189.000 dollarësh

Shko poshtë

iPad me vlerë prej 189.000 dollarësh

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:33 pm

Stuart Hughes, i njohur për prarimin dhe dekorimin e pajisjeve me diamante dhe gurë tjerë të çmuar, tani e ka futur në dorë edhe kompjuterin tablet iPad të kompanisë Apple.
Punimet veçanërisht të njohura të Hughes janë versionet e celularëve të punuar nga ai, të cilët arrijnë çmime të paparamenduara. Pasi që ka përpunuar disa super versione të iPhone, Hughes ka vendosur të përpunojë edhe pajisjen iPad.

Pjesën e pasme të kompjuterit tablet, e cila përndryshe punohet nga alumini, e ka zëvendësuar me atë të veten prej 22 karatëve prej ari si dhe logon e prodhuesit e ka formësuar me 53 diamante. Rezultati i fundit i arritur është një kompjuter tablet i cili kushton as më pak e as më shumë se 189.000 dollarë amerikanë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi