Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bleona e dobësuar dhe e nxirë si asnjëherë

Shko poshtë

Bleona e dobësuar dhe e nxirë si asnjëherë

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:45 pmBleona Qerreti nuk vonon të nxjerrë setin e ri me foto në faqen e saj personale në internet.
Këngëtarja që kohët e fundit nuk ka promovuar ndonjë album të ri shprehet se aktualisht është duke punuar për një album me këngë në gjuhë të huaj pasi dhe synimi i saj kryesor sic shprehet është integrimi në rrjetin muzikor amerikan.
Ndërsa tregohet e rezervuar për punën e tanishme me kengën, këngëtarja hedh në rrjet disa foto ku dëshmojnë sesa është dobësuar Bleona duke punuar në SHBA.
Dhe jo vetëm kaq, për të humbur vëmendjen nga kilogramët që ka hequr, Bleona ka bërë aq shumë solar, sa nuk duket më e njëjta.
Megjithatë është gabim ta mohojmë se nuk ngjan bukuroshe, përkundrazi, këto arritje në fotografin ja urojmë dhe në muzike.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi