Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

* Amaneti i Vesa Lumës

Shko poshtë

* Amaneti i Vesa Lumës

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:46 pmNdoshta është herët për të folur për amanete, megjithatë duket se këngëtarja e suksesshme nga Kosova, Vesa Luma e paska një të tillë.
Pas baladës “Edhe një fundvit”, e cila u prezantua në kanalet muzikore në fund të vitit 2009, këngëtarja tashmë ka vendosur të vijë me një këngë të re. Por, ndryshe nga performanca e fundit, këtë herë siç thuhet, këngëtarja Luma do të vijë me një këngë ritmike.
Aq më tepër që kjo këngë do të dalë në tregun muzikor pikërisht këtë prag vere. Këngëtarja ka realizuar tashmë këngën dhe ka nisur punën për klipin. Një foto prej xhirimeve të tij po ua zbulojmë edhe fansave të Lumës.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi