Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zahia Dehar: “Minorenia” që çmendi Frenk Riberi

Shko poshtë

Zahia Dehar: “Minorenia” që çmendi Frenk Riberi

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:48 pmZbulohet më në fund edhe identiteti i vajzës minorene, që “çmendi” tre futbollistë të kombëtares franceze, Frenk Riberi, Sidnej Guvu e Karim Benzema. Ajo quhet Zahia Dehar dhe është me origjinë marokene.
Në rrëfimin që vajza ka bërë në polici dhe që është publikuar në gazetën Le Monde, bëhen të ditura detaje të frikshme mbi raportet e saj me yjet e kombëtares së “Gjelave”.
Ajo ka pranuar se ka kryer raporte seksuale kundrejt pagesës me Frenk Riberi, i cili ndodhet në qendër të hetimeve, por një rrëfim më shokues duket ai për Karim Benzema.
Zahia u ka thënë prokurorëve se me sulmuesin e Realit kishte raporte që në vitin 2008, pra kur ajo ishte 16 vjeçe. Më pas, ajo është frekuentuar rregullisht nga Frenk Riberi që e merrte në Mynih me avion privat kur vajza ishte ende 17 vjeç.
I fundit ka qenë Sidnej Guvu, sulmuesi i Lionit. Gjithsesi, nga fotot e publikuar nga mediat franceze, Zahia është konsideruar një bukuroshe vërtetë e klasit të lartë.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi