Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Blero bëhet bab

Shko poshtë

Blero bëhet bab

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:49 pmBlero bëhet baba. Këngëtari i njohur nga Kosova ka përcjellë sot paradite lajmin e lindjes së vogëlushes në Facebook.Im sooooooooooooo happyyyyyyyyyyyyy. Sot është dita më e LUMTUR e imja në jetën time.
Unë dhe Teuta u bekuam dhe u bëmë prindër të njëbukurosheje të vogël”, shkruan Blero në statusin e profilit të tij në facebook.
Menjëherë më pas kanë vërshuar dhe urimet për jetë të lumtur për Blero Muharremin dhe aktoren kosovare Teuta Krasniqi.Lidhja mes tyre nisi vitin e kaluar dhe bashkëjetesën e çiftit do ta përforcojë lindja e princeshës së vogël.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi