Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta: Nëse fitoj në “Dancing…”, paratë do ja dhuroj Shkodrës

Shko poshtë

Genta: Nëse fitoj në “Dancing…”, paratë do ja dhuroj Shkodrës

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:50 pmGenta Ismajli, pjesëmarrëse në “Dancing With the Stars – Albania”, pohon se do të shkonte personalisht në Shkodër së bashku me partnerin e kërcimit, Dionin, për të vënë në dispozicion të familjeve të përmbytura një pjesë të konsiderueshme nga çmimi 50.000 euro, diçka më shumë se gjysma.
Gjithmonë në rast se fiton çmimin e madh.Këngëtarja, në një rrëfim të sinqertë për mediet shqiptare, pohon fuqishëm gjithashtu në lidhje me dëshirën e zjarrtë që ka për të qenë pjesëmarrëse në Festivalin Evropian.
Dua shumë të marr pjesë në ‘Eurosong’, kam bindjen që do ta përfaqësoj ashtu siç e meritojnë Shqipëria edhe Kosova”, përfundon Genta.
Ndërsa pyetjes nëse do të pozonte ndonjëherë nudo, Genta shprehet: “Jam më se e bindur që nëse një të ardhme do të realizoj një set të tillë, do të kërkoj objektivin e të mrekullueshmit Fadil Berisha”.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi