Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rezarta pozon nudo

Shko poshtë

Rezarta pozon nudo

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:51 pm

Pasi u shfaq në një reality shoë, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk di të ndalet në çmenduritë e saj.
Fotoja sot është padyshim një tabu e pathyer më parë nga ndonjë artiste shqiptare.
E megjithatë, Rezarta tashmë që i është përkushtuar fotografisë (si modele dhe fotografe) ka forcuar më tej raportet e saj me aparatin magjik… duke u shfaqur para tij vetëm me një çarçaf… sensuale, e brishtë dhe me sytë që guxojnë, e nuk tremben para kureshtjes a paragjykimit të njerëzve.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi