Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vesa Luma pak buzëkuq para se të dalë në skenë

Shko poshtë

Vesa Luma pak buzëkuq para se të dalë në skenë

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:51 pmVesa Luma po përjeton padyshim një kulm të karrierës së saj. Këngë pas kënge, spote publicitare, koncerte dhe një harmoni të qëndrueshme me veten e saj.
Fotot që ju sjellim sot janë shkëputur nga një mbrëmje koncertore në Prishtinë, që ka dhënë pak ditë më parë këngëtarja Luma.
E pak çaste kur ajo do të merrte mikrofonin për të kënduar, ka nxjerrë një shkëlqyes buzësh për t’u dhënë pak më tepër ndriçim atyre, dhe pastaj menjëherë është ngjitur në skenë për të argëtuar publikun me zërin dhe këngët e saj.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vesa Luma pak buzëkuq para se të dalë në skenë

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 4:52 pm

ehhehe mir ka bo se i ka ly
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vesa Luma pak buzëkuq para se të dalë në skenë

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:13 am

hahah e fort osht vesa
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vesa Luma pak buzëkuq para se të dalë në skenë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi