Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ikën Soni Malaj nga “Dancing with the stars”

Shko poshtë

Ikën Soni Malaj nga “Dancing with the stars”

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:52 pmKa qene një mbrëmje e veçante ajo e te enjtes ne puntaten e radhës te spektaklit “Dancing with the stars”.
Formati i cili ka ardhur për here te pare ne Shqipëri nga “Tring” Dixhital e Vizion Plus, ka rritur dozën e emocioneve tani qe edhe pak jave na ndajnë nga nata finale.
Pese personazhet e mbetur vip kane garuar me dy vallëzime te ndryshme, ne pjesën e pare fox-trot dhe kuik-step dhe ne pjesën e dytë samba.
Por, vallëzimi i dyte duke se ka pasur me tepër energji edhe nga vete personazhet vip, te cilët përveç garës ne një gjini latine si samba iu është dashur te vlerësohen, edhe pse jo me pike, nga i ftuari special i jurisë, Edi Rama.
Por, kreu i Bashkisë se Tiranes si dhe lideri i opozitës, jo vetëm qëndroi krah jurisë, por surprizoi publikun teksa vendosi te zbriste edhe vete ne pistën e kërcimit, me një vals te shoqëruar nga Alketa Vejsiu. Ne fund, edhe këtë puntate dikush e la garën pas përmbledhjes se pikëve te jurisë e mbi te gjitha publikut.
Soni Malaj dhe balerini i saj Mirko, u larguan kështu nga ëndrra për çmimin e madh, por i surprizuan te gjithë duke deklaruar publikisht dashurinë për njeri-tjetrin.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi