Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mihrije Braha emision për femrat

Shko poshtë

Mihrije Braha emision për femrat

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:53 pmMihrije Braha ka marrë përgjegjësinë e drejtimit të një emisioni krejtësisht të sajin.
Mihrija, këngëtarja që ka “mbytur” kohën duke mbetur e re në dukje dhe në shpirt, tashmë ka nisur emisionin në Kosovë, “Female”.
Duke qenë feministe, ajo nuk ka dëshirë që të tingëllojë vetëm e tillë, ajo thjesht dëshiron që të gjitha grave dhe vajzave të suksesshme, të profesioneve të ndryshme, t”u jepet mundësia të rrëfejnë në ekranin televiziv, sukseset, sfidat, dëshirat, pasionet, vështirësitë e jetës që ato i kanë shoqëruar deri tek suksesi i arritur.
Veç kësaj, në emisionin e saj ka edhe muzikë “live”, herë duke kënduar vetë, e herë duke ftuar ndonjë këngëtare.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi