Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ndërron jetë tragjikisht këngëtari Muhamed Suma

Shko poshtë

Ndërron jetë tragjikisht këngëtari Muhamed Suma

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:54 pm

Në një aksident trafiku, në moshë 20-vjeçare ka ndërruar jetë këngëtari nga Shkupi, Muhamed Suma, bën të ditur gazeta elektronike Shqipmedia.
Aksidenti tragjik ndodhi kur automjeti i tij është përplasur në shtyllën elektrike, ndërsa nuk dihen shkaqet se si erdhi deri tek aksidenti, dhe pritet që policia të informojë pasi të përfundojë hetimin.
Suma rrjedh nga një familje artistësh, ndërsa është fitues i disa çmimeve muzikore në Maqedoni. Ai para tre vitesh ishte fitues i “Nota Fest” me një këngë që u bë hit dhe pushtoi zemrat e fansave të tij. Po ashtu, me këngën “Bota sillet” ai la gjurmë në festivalin Top Fest, duke u bërë njëri ndër më të dëgjuarit dhe të dashurit e të rinjve. /
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi