Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“New” Bleona qellon ne shenje

Shko poshtë

“New” Bleona qellon ne shenje

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:55 pmNgjyrë bronzi, flokët e lëshuar, një grim i zbehtë, me disa kilogram më pak, me një trup të tonifikuar e për t’u pasur zili, dhe ja një tjetër performancë e këngëtares Bleona Qerreti, që gjithmonë surprizon fansat e saj. Padyshim seksi dhe tërheqëse, Bleona Qerreti ka nxjerrë kështu setin e ri të fotografive në faqen e saj në internet. Këngëtarja, e cila kohët e fundit nuk ka promovuar ndonjë album të ri, shprehet se aktualisht është duke punuar për një album me këngë në gjuhë të huaj, pasi dhe synimi i saj kryesor është integrimi në rrjetin muzikor amerikan. Ndërsa tregohet e rezervuar për punën e tanishme me këngën, Bleona ka hedhur në rrjet disa foto të cilat e shfaqin këngëtaren të dobësuar. Ndërsa për të humbur vëmendjen nga kilogramët që ka hequr, Bleona ka vizituar edhe solarin për t’u dukur më ndryshe. Në fakt, këngëtarja herë pas here realizon fotografi për faqen e saj të internetit, duke i bërë kështu një marketing të mirë vetes së saj. Në faqen e këngëtares ju mund të dëgjoni edhe disa prej këngëve të reja të Bleonës në anglisht, të cilat do të jenë pjesë e albumit të ri të saj. Për sa i përket tregut shqiptar për momentin (që pas pjesëmarrjes në edicionin e 10-të të Festivalit “Kënga Magjike”, në vitin 2008), këngëtarja ka vendosur të bëjë një pushim për t’ju dedikuar planeve të saj të një hapësire më të madhe se vendi i saj, synim që Bleona ja ka vënë prej kohësh vetes.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi