Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zajmina me një set fotografik

Shko poshtë

Zajmina me një set fotografik

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 11:40 amE veshur me një këmishë të bardhë, poshtë së cilës duken hiret e trupit dhe të gjoksit, Zajmina, më seksi se kurrë, është fotografuar në plazhin e Qeparosë.
Bukuroshja shqiptare do të jetë personazhi kryesor i kopertinës së revistës “Anabel” në numrin e saj të korrikut.
Në një prononcim për \”Bluetooth\” redaktori i modës i kësaj reviste, Niko Komani, bëri të ditur se Zaimina “është shndërruar në një siçiliane seksi frymëzuar nga gratë bukuroshe të kinemasë italiane si Çoçarja apo Malena”.
Për herë të parë në historinë e revistave shqiptare, set-i fotografik ka një përmbajtje dhe është realizuar në formën e një mini-filmi i cili do të publikohet në revistën “Anabel”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zajmina me një set fotografik

Mesazh nga lenti prej Tue Jul 27, 2010 7:05 pm

shum nice
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zajmina me një set fotografik

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 10:52 pm

shum seksi osht ...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zajmina me një set fotografik

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi