Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Motrat Ismajli bëhen bashkë

Shko poshtë

Motrat Ismajli bëhen bashkë

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 11:42 amJanë të dyja motra me një sukses të paimagjinueshëm. Dy këngëtaret e njohura kosovare, Adelina dhe Zanfina Ismajli do të bashkohen bashkë në një koncert madhështor më 8 gusht në Kumanovë.


Fansat kanë kërkuar prej kohësh një ribashkim të motrave, në një tjetër duet.
Ndonëse kjo dëshirë e tyre ende nuk është realizuar, të paktën ata do të kenë mundësi t’i shikojnë të dyja njëherësh në skenë.
Zanfina aktualisht është duke shijuar suksesin e këngës që publikoi në fillim të kësaj vere, ndërsa Adelina është duke shijuar pushimet, pas një viti tejet të ngjeshur me aktivitete dhe prodhimtari në muzikë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Motrat Ismajli bëhen bashkë

Mesazh nga lenti prej Tue Jul 27, 2010 7:06 pm

te mira jan bravo
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Motrat Ismajli bëhen bashkë

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 10:51 pm

po walla sidomos zanfina...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Motrat Ismajli bëhen bashkë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi