Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga AniiSaa.!

Shko poshtë

Pershendetje nga AniiSaa.!

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:06 am

Pershendetje per gjith antaret e forumi une jam AniiSaa
nga Ferizaj jam 17 vjeqare shpresoj te kalojm mir se bashku :rrespektt:
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga AniiSaa.!

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 2:01 pm

mir se vjen
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga AniiSaa.!

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 28, 2010 4:47 pm

Pershendetje Anisa mir se vjen ne mesin ton
shpresoj tja kalosh mir ne shoqri me ne bananarocker
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga AniiSaa.!

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 10:50 pm

Anissa mir se vjen...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga AniiSaa.!

Mesazh nga Donaa prej Tue Aug 03, 2010 7:10 am

mir se vjen anisa
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga AniiSaa.!

Mesazh nga princ of persia prej Wed Aug 11, 2010 7:40 am

Mir se vjen anissa
shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin Deqani-ks
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga AniiSaa.!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi