Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Martesa ne forum

Shko poshtë

Martesa ne forum

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:26 am

E hapa ket tem per argetimin tuaj...
me cilin antar te forumit do te martoheni (loj osht)...
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Martesa ne forum

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 3:42 pm

Hhahahahahha Sa QesharaKee Me Ke..!


S'po Dii Walla Kush po Don Me MUU Bre.. Hahahahahahhahahah Mu MaRtuuu hahahah
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Martesa ne forum

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 4:31 pm

une bre ama skam koh hehee
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Martesa ne forum

Mesazh nga Linda-gjk prej Wed Aug 04, 2010 5:36 pm

hahaha une spo di walla

Linda-gjk
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Martesa ne forum

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:40 am

Lenti heheheheh spo Ki Kohe e per qka Ki Kohe Ti hehheheheheh HeeY Martohemi ma Me 1 PriLL kUr dUsH
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Martesa ne forum

Mesazh nga besa krasniqi prej Sat Aug 07, 2010 8:18 pm

hahah nije melaqen shum e fort per fore toke bigok
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Martesa ne forum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi