Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rozana humb celularin në det

Shko poshtë

Rozana humb celularin në det

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 11:06 pmSi gjithmonë është shumë e dhënë pas celularit, aq sa nuk e heq dot nga dora atë për asnjë moment. E mban në dorë gjithë kohën, madje edhe kur është në plazh, afër detit.
Dhe ajo që nuk pritej për të, ndodhi. Celulari përfundon në det dhe nuk gjendet më, bashkë me të dhe të gjithë kontaktet që Rozana kishte mbledhur prej shumë vitesh e që tashmë nuk i ka më.
Për të rekuperuar sadopak nga ajo që ka humbur, Rozana bën këtë njoftim për miqtë në “Facebook”.
Do t’i lutesha shumë miqve të mi të ngushtë të më shkruajnë nga një sms në telefon për të më dhënë numrin e tyre, sepse fatkeqësisht telefoni im përfundoi në det. Fatkeqësisht nuk kam më asnjë numër, por fatmirësisht numri im është në funksion akoma. Ju përshëndes nga Ksamili”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rozana humb celularin në det

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:35 am

ku ki pa me telefon ndeti
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi