Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hygerta: Konskurset e Bukurisë kanë humbur vëmendjen e publikut

Shko poshtë

Hygerta: Konskurset e Bukurisë kanë humbur vëmendjen e publikut

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 11:08 pm
Të gjithëve na kujtohet, dalja e saj e parë në publik, me atë buzëqeshjen karakteristike, ku ajo do të rrëmbente kurorën e bukurisë, “Miss Albania”. Kjo është Hygerta Sako, që sot e shohim, si një femër të suksesshme në botën e televizionit. Prezantuesja, Hygerta Sako rrëfeu në një intervistë për “Summer Pages” se konkurset e bukurisë e kanë humbur vëmendjen e publikut.
Konkurset e bukurisë në kohën time ishin eveniment. Kishte shumë pak kohë që ishin thyer tabutë dhe vëmendja ishte maksimale. Tashmë konkurset e bukurisë janë të shumta dhe nga më të shumëllojshmet. Mendoj se është mirë që organizohen, por konstatoj se fatkeqësisht e kanë humbur vëmendjen e publikut”.
Sipas Hygertës, titulli Miss do të thomë më shumë se të jesh thejsht nëj bukuroshe. “Titulli Miss do të thotë të jesh e bukur, elegante, sharmante. Por kjo nuk do të thotë se mendoj se një Miss duhet të ketë vetëm bukuri. Me bukurinë ajo plotëson kriterin kryesor për t\’u shpallur Miss, por nëse ka edhe elementë të tjerë do të ishte akoma më mirë.
Mendoj se bukuria është kalimtare, të bën të mbretërosh një vit, sa ke kurorën ende mbi krye dhe kaq, por nëse ke dhe zgjuarsinë, shkollimin dhe komunikimin mund të bësh përpara në jetë dhe mos të të kujtojnë, vetem si Miss”, tha Sako duke shtuar se “Një njeri për mua është i bukur, kur ka vlera, vlera njerëzore
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hygerta: Konskurset e Bukurisë kanë humbur vëmendjen e publikut

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:37 am

mir e ka
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi