Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora Istrefi me trupin e një nimfe

Shko poshtë

Nora Istrefi me trupin e një nimfe

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 11:08 pm
Mbetet një ndër artistet femra që pa dyshim zgjon gjithmonë kërshërinë e meshkujve përtej atyre sekuencave të shkurtra plot eros kur shfaqet nëpër videoklipe.
E vërteta: Nora Istrefi ka realisht një trup nimfe.
Fotot e pushimeve të fundit e tregojnë këtë më së miri…!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora Istrefi me trupin e një nimfe

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:37 am

shum e fort trupin e ka nice veq vazhdo kenget i ki palidhje
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi