Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tds & (Feat. Nora Istrefi) Ka Je

Shko poshtë

Tds & (Feat. Nora Istrefi) Ka Je

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 11:37 pm

Refreni:
Ka je , ka je un pot lypi po spot gjeej
Ka je , ka je du met pas ngat ma kneej
Du me ty me kcy kallxom ti ka je
Met pas ngat gjdo sekond met ndje

Po du met prek , po du met ndje
Normal qe edhe ti je ka doon
Nese don me dit ku jom
Mos e hup asni sekond
Hajde gjejem se sun t'thom ka joom

Mc.Mix:
Ta qoj 1 sms une t'ves ty ka je
se tkom thirr ntelefon po ti ma ke nderpre
se ski ka shkon ti se un kom met gjet
e dit qe t'njejten kon edhe ti mu don mem prek
se vina e pina e rrina na bashk
kur une me ty jom mir e kalojna gjith qast
se sje vet as ti me shoqni ke ardh
plus un me shoqni e rrehim bitin derisa mengjesi na zbardh
Njerzt kan nis me ardh veni ka nis mu bo nxet
veq ti je ka mungon , njerzt hajde ma shpejt
sjena na t'njejt , dallojna me krejt
kshtuqe hajde ti vet mos t'ves une ka je

Onati:
Une nuk po du met pas ty larg
mos u largo prej meje
po du met pas ngat
qitu ntrupin tem prap
kcejm bashk mandej shkojna nShtrat
sado qe rrin larg Une ty t'gjeeej
Ski ka shkon se unee Eren ta niiij HEJ
Ti qka don une i di krejt
pa mu ski qa bon eedhe kto e di HEJ
edhe ti ki qef nonstop mem pas te syt
qado qe boj tjeter une prap kom met lyp
smun mem zavendsu me kerkon kto e di shum mir
ti je femra ma e mira tjetren koh je me reperin ma miiiir

Refreni:
Ka je , ka je un pot lypi po spot gjeej
Ka je , ka je du met pas ngat ma kneej
Du me ty me kcy kallxom ti ka je
Met pas ngat gjdo sekond met ndje

Po du met prek , po du met ndje
Normal qe edhe ti je ka doon
Nese don me dit ku jom
Mos e hup asni sekond
Hajde gjejem se sun t'thom ka joom

2x:
KA JE KA JE ? HAJDE GJEJEM
KA JE KA JE ? HAJDE GJEJEM
KA JE KA JE ? HAJDE GJEJEM
KA JE KA JEEEE ?

Dr.Mic:
Edhe frymen qe e mer
Edhe eren qe e lshon
edhe hapat e tu besom qe i ndjej
sado qe mIk kado qe shkon
ose kado qe je maje nMen
une nFund vi e t'gjej
Gjethqka rreth saj un du me dit amos
qon bishtin e me livrit 1sekond me
pa 2 mimika qashtu gjdo sen me ma
lon pik

E lazdrume lun Shum loojna
Provokon nGjdo mnyr amo ik kur ti afrohna
Po un i pelqej , nSyt e saj shkelqeej
Xhelozon mem pa me tjetren shpinen kur ja kthej
Emrin nuk ja di veq 1 her kena fol
Mpelqen saher qe e shoh qata du ma shum me njoft


Refreni:
Ka je , ka je un pot lypi po spot gjeej
Ka je , ka je du met pas ngat ma kneej
Du me ty me kcy kallxom ti ka je
Met pas ngat gjdo sekond met ndje

Po du met prek , po du met ndje
Normal qe edhe ti je ka doon
Nese don me dit ku jom
Mos e hup asni sekond
Hajde gjejem se sun t'thom ka joom

Nora : re:f4x
Ti paja ma ngat falma ni nat
Fire I'm Hot
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tds & (Feat. Nora Istrefi) Ka Je

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 11:38 pm

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tds & (Feat. Nora Istrefi) Ka Je

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:44 am

shum e fort koka
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tds & (Feat. Nora Istrefi) Ka Je

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi