Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kush dot behet admin....??

Shko poshtë

Kush dot behet admin....??

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:08 pm

e qela ket tem pasi e pava qe kush dot behn mas se shumti postime do te behet admin
ktu mund te besh pytje rreth kesaj...
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:14 pm

une mendoj te behem po pasi ka disa antar te tjer qe kan me shum postime shpresoj te postoj me shum edhe tjalu kaloj
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:38 pm

shpresoj qe une do te bena nuk po ngutna ka koh ende po sa pe sho jam antari ma aktiv
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:55 pm

po je niher per niher

veq kur tvin per pushimit e sheh ka shum aktiva
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:56 pm

une tash jam tu shku ne ulqin ndoshta jeni
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 5:02 pm

kur je ka shkon
po na mungojshe shum
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 5:06 pm

qka me bo te merkuren munda sa ma shum me hi ne internet
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 5:23 pm

ok klm se ika une...
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Aug 01, 2010 5:56 pm

une po du moderatore sa postime duhet
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 01, 2010 6:19 pm

Pershendetje antar te nderuar mvjen mir se e paski hap ket tem ki po e dini edhe vet per admin spaskum nevoj me ju tregu per ndonje pytje mund te me tregoni ne ket tem kaloni mir ne forumin deqani-ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga Ti-n-a prej Mon Aug 02, 2010 11:49 am

flm per info...
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 11:16 am

Qe Unne BehEM More S'ka ProBleeM hIqq
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 12:03 pm

ti bohesh po a din me perdor panelin e adminit jo veq me bo poste
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:06 pm

hey lenti a beht melaqja a tjeter kush ty nuk tinterison qka ka lidhje a din me perdor a zdin admini ktu fol ti ski nevoj me fol hiq per antaret e tjet veq per veti mundesh me fol a din me perdor panelin e adminit a zdin
nese nuk din msohet qka ka lidhje kjo pun 7156
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 2:18 pm

ok bre
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:20 pm

ok mos gabo mos e 2 vrejtej i ki coolthumb
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:18 pm

a kish pas mundsi me bo nje marveshje ?
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush dot behet admin....??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi