Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Loje me 2 shkronja

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Loje me 2 shkronja

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:11 pm

Kjo loj luhet keshtu

une p.sh i jampi dy shkronja `mj`
ti duhet ta formosh fjal...
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:11 pm

mjalt

Ko....
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:31 pm

kosova

dj
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:47 pm

djal

qk
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:49 pm

qka

va
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 5:17 pm

vampir

ka
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 5:29 pm

kaka

ma
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 01, 2010 6:01 pm

mashkull

lo
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 7:31 pm

loqka

ze
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 02, 2010 10:16 am

zemer

le
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Ti-n-a prej Mon Aug 02, 2010 11:47 am

leopardi

ma
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Ardita-de prej Mon Aug 02, 2010 11:51 am

maca

qe
avatar
Ardita-de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga lenti prej Mon Aug 02, 2010 4:34 pm

qeni

bo
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 03, 2010 7:04 am

bosnja

qa
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Donaa prej Tue Aug 03, 2010 7:07 am

qadra

pu
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 11:44 am

pulla

se
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 5:18 pm

serozisht

ti
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:50 pm

tigër

Mo
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga {{S....S}} prej Wed Aug 04, 2010 9:40 pm

Moqeal

Oq

{{S....S}}
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 05, 2010 10:26 am

oqean

de
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 10:57 am

deqani

ka
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga k0bra@123 prej Mon Aug 09, 2010 9:18 pm

kapaki

te
avatar
k0bra@123
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga *A*A*A*A*A*A*A*A prej Wed Aug 11, 2010 8:16 am

telivizori

ma
avatar
*A*A*A*A*A*A*A*A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 33
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Goni-13 prej Sat Aug 14, 2010 8:11 pm

maca

pu
avatar
Goni-13
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Bleona prej Sat Aug 14, 2010 8:47 pm

pushka

lo
avatar
Bleona
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje me 2 shkronja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi