Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dy miliardë video brenda ditë në YouTube

Shko poshtë

Dy miliardë video brenda ditë në YouTube

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:35 pm

ajo aktualisht është faqja e tretë më e vizituar në botë.
YouTube këto ditë feston ditëlindjen e pestë, prandaj kanë vendosur të lavdërohen edhe me disa shifra.

Siç thonë, YouTube ka dy miliardë shfletime në ditë, përdoruesit në këtë shërbim çdo minutë shikojnë 24 orë video, e krejt këto e bëjnë YouTube faqen të tretë më të vizituar në botë (pas Google e Facebook, sigurisht).

www.youtube.com
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi