Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kaltrina Selimi

Shko poshtë

Kaltrina Selimi

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 5:01 pm

Nga një vajzë e re, e brishtë dhe e panjohur, Kaltrina Selimi tani është shndërruar në një yll të muzikës. Ajo bente pjese ne grupin Hana Band dhe me pas filloi karrieren e saj si soliste. Pas sukseseve të njëpasnjëshme me këngët e saj të kthyera tashmë në hite, për herë të parë këngëtarja behet e njohur e dhe në botën e reklamave. Kaltrina ka pozuar në një set fotografish për të publikuar profesionalizmin dhe bukurinë e një salloni bukurie në Kosovë. Këtu ajo shfaqet ndryshe më pasionante, më seksi, me një tualet ndryshe, jo si ajo vajzë e thjeshtë që jemi ,mësuar ta shohim në hitet e saj.
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi