Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

kush e gjen

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 5:06 am

ky tekst do te permbaje nisje te shkronjave te para te emrave dhe mbiemrave te kengetareve ose aktoreve te ndryshem
une po e nis me
------ cent dhe A ----- ZH------
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 7:27 pm

F ...D
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga FiToSsS prej Tue Jun 29, 2010 7:32 pm

Fitim Domi

qe 2 shkronja

A---B
avatar
FiToSsS
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 22
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 7:38 pm

Adelina Berisha

qe 2 shkronja

A---M
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 7:42 pm

Adem Mikollovci

qe 2 shkronja

G---G
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga FiToSsS prej Tue Jun 29, 2010 7:46 pm

Gramoz Gervalla

qe 2 shkronja

A---D
avatar
FiToSsS
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 22
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 7:48 pm

Adem Demaqi

qe 2 shkronja

H---TH
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga FiToSsS prej Tue Jun 29, 2010 7:54 pm

Hashim Thaqi

qe 2 shkronja

A---I
avatar
FiToSsS
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 22
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 29, 2010 8:03 pm

Adelina Ismajli

qe 2 shkronja nga une

Z---I
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 8:06 pm

Zanfina Ismajli

qe 2 shkronja

G---S
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 9:54 pm

Getuar Selimi

qe 2 shkronja


I---P
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jun 30, 2010 1:22 pm

Ismet Peja

qe 2 shkronja

N---P
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga linda prej Wed Jun 30, 2010 2:24 pm

Negjmije Pagarusha

a osht mir

qe 2 shkronja prej meje

Y--G
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Wed Jun 30, 2010 6:51 pm

Yllka Gashi

qe 2 prej meje

I---B
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga C.r.b.n prej Wed Jun 30, 2010 7:51 pm

une mendoj se me i edhe b esht

Ilir Berani

M---SH
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 01, 2010 7:12 am

Mimoza Shkodra

qe 2 shkronja

L---G
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga tina prej Thu Jul 01, 2010 9:27 am

Labinot Gashi


M---K

tina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 30
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Jul 01, 2010 11:07 am

une mendoj se esht mimoza kusari

njo tjeter m......k...

avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga princ of persia prej Thu Jul 01, 2010 3:31 pm

me shkronjen M dhe K
une mendoj se osht Mentor Kurtishi

qe 2 shkronja

G---I
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 01, 2010 4:07 pm

Genta ismajli

L---J
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:26 pm

Leonora Jakupi mendoj une

ja 2 shkronja

M---F
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Jul 01, 2010 6:05 pm

hehehhe mamut ferati

d.......q
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 6:35 pm

Donat Qosja

qe 2 shkronja qoje mujshe

F---S
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga BesSa prej Fri Jul 02, 2010 1:46 pm

Fatmir Sejdiu

QE 2 shkronja

R---H

BesSa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Fri Jul 02, 2010 2:07 pm

ramush haradina

2 fonema tjera

L.....p
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi