Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

kush e gjen

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 4:57 pm

Lonora Poloska
hehe qe 2 shkronja

S---F
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sat Jul 03, 2010 7:26 am

shabri fejzullahi

qe 2 shkronja

(m....p)
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Gashi prej Sun Jul 04, 2010 7:32 am

Shooter-ks shkruajti:shabri fejzullahi

qe 2 shkronja

(m....p)

jo shabri po Sabri

Gashi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Gashi prej Sun Jul 04, 2010 7:34 am

Mimoza Paraveli

qe dy shkronja

M---B

Gashi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 04, 2010 8:17 am

Mihrije Braha

qe dy shkronja

I----SH
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 10:17 am

Ilir Shaqiri

kush e qen

A---V
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga turi prej Sun Jul 04, 2010 6:02 pm

Alketa Vejsiu

qe 2 shkronja

A----B

turi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:35 pm

Arta Bajrami

qe Gjeni

A---B
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 04, 2010 10:23 pm

Adelina Berisha

qe dy shkronja

kengtare

D----Z
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 9:35 am

Dafina Zeqiri

qe dy shkronja

G---I
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Nitt-A prej Mon Jul 05, 2010 10:23 am

Genta Ismajli
qe dy shkronja

A---D
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga FiToSsS prej Tue Jul 06, 2010 11:48 am

Leonora Poloska

Qe 2 Shkronja

N----F
avatar
FiToSsS
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 22
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 12:36 pm

Naxhie Fejza

qe dy shkronja

A---D
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 7:28 pm

Adem Demaqi

qe dy shkronja

N---D
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga RihHana prej Tue Jul 06, 2010 8:17 pm

negjat daci
qe 2 shkronja
l......m
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 07, 2010 6:45 am

une mendoj lion messi
qe 2 shkronja
A.....A
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Wed Jul 07, 2010 10:01 am

Aferdita Ahmeti

qe dy shkronja

A---M
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Dona.rina prej Wed Jul 07, 2010 10:11 am

adem mikolloci
qe 2 shkronja
f....k

Dona.rina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga lirija.de prej Wed Jul 07, 2010 10:20 am

Fatos Kryeziu
qe 2 shkronja
G......B

lirija.de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Donaa prej Wed Jul 07, 2010 10:30 am

Gresa Beluli

qe dy shkronja

A----M
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 10:51 am

Adem Mikullovci


E---F
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga RihHana prej Thu Jul 08, 2010 9:26 am

Eli Fara
qe 2 shkronja

E.....O
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sun Jul 11, 2010 6:11 pm

Elsion Omari

qe 2 shkronja
D.....L
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:27 pm

Drenusha Latifi

qe dy shkronja

V---M
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:01 pm

Valon Maloki
Qe 2 shkronja
V.....L
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi