Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

kush e gjen

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jul 13, 2010 3:00 am

Vlora rugjuraj
qe 2 shkronja
V....L
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:43 pm

Vesa Luma

qe dy shkronja

M---F
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Tue Jul 13, 2010 9:48 pm

Mahmut Ferati

SH---B
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:43 pm

SHyhrete Beluli

qe dy nga une

SH--F
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 13, 2010 11:21 pm

Shkurte Fejza

qe dy shkronja

J---K

politikan...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Nitt-A prej Wed Jul 14, 2010 9:56 am

Jakup Krasniqi

qe dy shkronja

F---S

avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 9:59 am

Fatmir Sejdiu

qe dy shkronja

N----D
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 8:57 pm

negjat daci
qe 2 shkronja
a.......k
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga roberta rbd prej Thu Jul 15, 2010 11:44 am

Astrit Kabashi

qe dy shkronja
B....Q
avatar
roberta rbd
Homie
Homie

Numri i postimeve : 402
PIKE : 419
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga roberta rbd prej Thu Jul 15, 2010 11:45 am

Bleona qereti

qe 2 shkronja
l.....j
avatar
roberta rbd
Homie
Homie

Numri i postimeve : 402
PIKE : 419
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga viola prej Thu Jul 15, 2010 11:53 am

Leonora Jakupi

Sh..F
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 1:46 pm

Shkurte Fejza

A---M
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:24 pm

Adem Mikullovci

A---D
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Shooter-Ks prej Fri Jul 16, 2010 6:52 pm

Arif demhasaj

I ....l
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga lola.-.dija prej Thu Jul 29, 2010 3:30 pm

Irma Libohova

lola.-.dija
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 29/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga lola.-.dija prej Thu Jul 29, 2010 3:31 pm

I--------M

lola.-.dija
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 29/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga lenti prej Thu Jul 29, 2010 5:42 pm

Indrit Mesiti
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga lenti prej Thu Jul 29, 2010 5:43 pm

T---------S
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:23 pm

Teuta Selimi
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:24 pm

M---F
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 5:53 pm

Mahmut ferati
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 5:53 pm

L---------t
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi