Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zgjidh!

Shko poshtë

Zgjidh!

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 5:07 am

mendo sikur.....

ti je ai person qe do te zgjedhi nje president,nje udheheqes per te gjithe boten qe do te sjelle vetem paqe dhe bollesi per te gjithe ne.....ke 3 kandidate per zgjedhje:

por se pari dua qe ti pergjigjesh ksaj pyetjeje:

po te njihje nje grua shtatezene qe ka 8 femije dhe nga kto 3 jane shurdh, 2 qorr, 1 i mete mendor dhe ajo vete eshte e semure me sifilis.a do ta keshilloje qe ajo te bente abort?

tani tek kandidatet:

kandidati i pare

punon me politikane te korruptuar, konsultohet me astrologet, ka 2 dashnore pervec se gruas, pi cigare njera pas tjetres dhe pi afersisht 10 gota martini perdite......

Kandidati 2:

u pushua nga 2 vende punesh,fle perdite deri ne dreke,pinte ne kohen studentore opium dhe pi nje shishe whiskey perdite....

Kandidati 3:

eshte quajtur "dikur" hero ne vendin e vete,eshte vegjetarian,nuk pi as zigare dhe as alkohol dhe nuk ka pasur skandale ne jeten private.....


cilin kandidat do te zgjidhni?a duhet te abortoje ajo gruaja ne situacjonin e saj?

pergjigju para se te shohesh pergjigjet


Kandidati 1 quhet Franklin D. Roosevelt
Kandidat 2 quhet Winston Churchill ;)
Kandidat 3 quhet Adolf Hitler

he ri ca msojme ne nga zgjedhja? ...

se harrova:
ke gruja shtatzone: po ta kishe keshilluar te bente abort, je bo vrasesi i Beethovenit
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 7:52 pm

Une mendoj per kanditatin e 3
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga linda prej Wed Jun 30, 2010 2:25 pm

hahah shum interisnat qenka

une per 2 :( :(
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga tina prej Thu Jul 01, 2010 9:26 am

3 Very Happy Very Happy

tina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 30
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 6:37 pm

per 3 Razz
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga BesSa prej Fri Jul 02, 2010 1:47 pm

Spo di per cilin me votu se tmir te gjith haha Very Happy

BesSa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:36 pm

skom zgjidhje a muj me perdor ndimat...hahha
3
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga RihHana prej Tue Jul 06, 2010 8:18 pm

hhhehehehhe shum mir e paske bo
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 9:00 pm

hhhehehehhe shum mir e paske bo 76208
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zgjidh!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi