Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Shko poshtë

Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 5:08 am

une po pres pergjigjet e juaja pastaj do jap mendimin e sakte po ja fus kot ngjajne
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga FiToSsS prej Tue Jun 29, 2010 7:34 pm

san hiq.... :shock:
avatar
FiToSsS
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 22
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 6:39 pm

gjithqka perveq trupi edhe trurit
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga BesSa prej Fri Jul 02, 2010 1:45 pm

une mendoj se skom san tperbashket Very Happy

BesSa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga Gashi prej Sun Jul 04, 2010 7:35 am

per mendimin tim kena shum sene te perbashkta me majumin Mad

Gashi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga Mp3 prej Fri Jul 09, 2010 8:22 am

une sen skom Razz

Mp3
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:01 pm

une veq bishtin
hahahhaha
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga Bleona prej Fri Jul 16, 2010 12:18 pm

asgje 94251
avatar
Bleona
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:47 pm

hahahah qfare tem san skom
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare kene te perbashket majmuni makaki me njeriun ??????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi