Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shota Baraliu gjobitet nga policia

Shko poshtë

Shota Baraliu gjobitet nga policia

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:15 amFundjava e kaluar nuk ishte dhe aq e këndshme për këngëtaren kosovare, Shota Baraliu. Ajo së bashku me shoqen e saj, këngëtaren Valza Bajra, kanë udhëtuar nga Kosova për në Shqipëri, më saktësisht për në Durrës, për të ngrënë drekë atje. Gjatë rrugës, Shota ka pasur disa momente të vështira pasi është ndaluar nga policia dhe pas kontrollit është gjobitur dhe i është marrë patenta. “Isha në Shqipëri, së bashku me këngëtaren, njëkohësisht dhe shoqen time Valëza Bajren. Udhëtuam për në Durrës për të ngrënë drekë. Në autostradë na ndaloi policia, dhe jo vetëm që më gjobiten, por ma morën edhe lejen e qarkullimit”, – tregon Shota. Sigurisht që shpejtësia e madhe në rrugë ka detyruar policinë që të veprojë kështu.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi