Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Meda duet me Genta

Shko poshtë

Meda duet me Genta

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:17 amKënga “Verë e nxehtë”, kënduar nga Meda, Tuna dhe Geti, ishte vetëm një risi për albumin e Medës. Gjërat e reja nuk do të mungojnë edhe në albumin e radhës, për të cilin Meda veç ia ka filluar punës.
Për të pasur të sigurt plasmanin në treg, menaxheri i Medës ka arritur të sigurojë një duet të ri me këngëtaren Genta Ismajli. Ashtu siç flitet, Genta është zgjedhur si këngëtarja e duhur për t’i garantuar edhe një vit të suksesshëm Medës.
Mësohet se dueti ndërmjet Medës dhe Gentës do të jetë kënga më e pëlqyer e sezonit veror. Kënga është porositur dhe pritet që gjatë muajit qershor të jetë e gatshme për transmetim, ndërsa kjo këngë, po ashtu do të jetë pjesë e albumit më të ri të Medës.
Ky duet do të jetë një tjetër bashkëpunim për Gentën, pas këngës “Sexy” që e kishte në duet me këngëtarin turk.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi