Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Valoni: Domenika do ta fitojë Big Brotherin

Shko poshtë

Valoni: Domenika do ta fitojë Big Brotherin

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:21 am

Qëndroi vetëm pak ditë në shtëpi, por u mbajt mend gjatë nga publiku. 20-vjeçari nga Kosova duket se nuk e kuptoi mirë sensin e lojës në shtëpinë e "Big Brother" dhe kjo gjë bëri qe ai të dhe kjo gjë e penalizoi, duke e përjashtuar nga gara.
Sipas tij, favoritë për ta fituar edicioni e sivjetmë të Big Brother, duke qenë se është larguar Hakiu, janë Domenika dhe Jetmiri.

“Mendoj se Domenika ka qenë personi më pozitiv aty brenda dhe ka shkuar me hapa të sigurta, duke e marr parasysh Kikën që ishte fituesi i vetëm aty brenda dhe vetveten, por nuk patëm fat dhe ja, janë persona të tjerë. Unë jam mes dy personave, Domenika dhe Jetmiri”, ka thënë Valoni në një intervistë për Shekulli.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, Tatiana kishte shprehur simpati për Valonin, por ai thotë se nuk ka asgjë me të tani
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi