Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Test Dashurie

Shko poshtë

Test Dashurie

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 5:09 am

Dashurija mund te jet e bukur ose shume e bukur, per disa mund te jete vetem nje enderr. Aventurat qe ka dashurija jan te shumellojshme dhe te mrrekullueshme. Ju duhet vetem te pergjigjeni testit per te gjetur pergjigjen e duhur ne dashuri!!!


1) Enderroni se dashuria e juaj eshte:
a) intrigante dhe senzuale
b) te rrezikshme dhe pasionuese
c) romantike dhe te qendrueshme

2) Te personat e gjinise se kundert, e para qe e vereni eshte:
a) bukuria
b) siguria
c) sharmi

3) Takoheni me dike qe di te komentoj fatin ne letra. Si do te veproni?
a) i lejoni t`jua komentoj fatin tuaj ne letra
b) jeni te bindur se eshte sharlatan
c) nuk i lejoni t?ju shikoj fatin ne letra

4) Nga partneri pritni t?jua pushtoj zemren me:
a) seks
b) gjera praktike
c) enderra per dashuri te perjetshme

5) Do te deshironit qe takimin e pare ta perfundoni:
a) me puthje te zjarrte
b) vetem duke biseduar
c) ne kinema

6) Ardhmeria eshte:
a) e paparashikueshme
b) me e mire se e tashmja
c) me rreziqe

7) Nuk e duroni:
a) budallallekun
b) agresivitetin
c) te foluren e kote

Do te deshironit te ishit:
a) romantik
b) misterioz
c) ngazellyes-e

9) Ngjyra qe ju me se shumti e adhuroni eshte:
a) e verdha
b) e kuqe
c) e kalter

10) kur i mbyllni syte mendoni ne:
a) punen tuaj
b) partnerin
c) ne nje shkretire te vetmuar

TABELA E REZULTATEVE

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

a) 3 1 1 3 1 2 2 1 3 3
b) 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2
c) 1 3 3 1 3 3 3 3 1 1
Prej 10-16 pike:

Enderrimtar. Te enderruarit per ju eshte d?ka pa te cilen nuk mund te jetoni. Jeni tejet romantik dhe shpesh mbylleni ne boten tuaj fantastike. Idete mbi dashurine jane shume large realitetit, dhe e gjithe kjo per arsye se i friksoheni se dashuria juaj nuk do te ket sukses. Kur mendoni per personin e caktuar, e idealizoni ate dhe gjithcka qe shihni para syve eshte ne frymen e ndjenjave. Lehte beheni rob i ndjenjave duke pritur dashurine e perhershme. Por koha e perrallave, tashme e sa kohe ka kaluar!

Prej 17-23 pike:

Fatalist. Sipas jush dashuria nuk eshte e perbere nga idete e medha, por vetem nga emocionet. Ato ju shpiegojne neper jete, ju udhezojne dhe ju japin kenaqesi. Jeta eshte aventure e bukur dhe gjithnje nga ajo merrni anet positive te saj. Ju mire e dini se permbushja e deshirave nuk varet vetem nga ju, por edhe nga rrethanat, takimet dhe fati. Prandaj me shum? durim prisni dashurine e jetes tuaj. Keni mjafte aftesi dhe imagjinate per t?i nxitur enderrat tuaja.

Prej 24-30 pike:

Realist. Keni aftesi te analizoni, te kuptoni shume gjera dhe te dini se ku i keni kufijte. Kjo ju bene person realist. Gjithnje perballeni me probleme, ndersa endrrat ju sherbejne te i permbushni disa deshira te vogla. Per ju dashuria eshte shume e rendesishme, por qe ajo eshte vetem nje pjese e jetes. Problemet i zgjidhni pa pritje te medha. Ju jetoni ne te tashmen. Endrrat tuaja mund te plotesohen, ngaqe nuk enderroni asnjehere per personat e paarritshme.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test Dashurie

Mesazh nga princ of persia prej Thu Jul 01, 2010 3:35 pm

Flm shum Deqani-ks se shum i mir ky postim...
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test Dashurie

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 07, 2010 9:52 am

flm
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test Dashurie

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sat Jul 10, 2010 11:18 am

thnx
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test Dashurie

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:07 pm

faliminderit
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test Dashurie

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:32 pm

flm grin
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test Dashurie

Mesazh nga Valbonja prej Thu Jul 22, 2010 5:17 pm

shum e mir kjo
avatar
Valbonja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi