Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jessica Parker blen veshje në pazar

Shko poshtë

Jessica Parker blen veshje në pazar

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:22 am

Sarah Jessica Parker pëlqen të dalë nëpër shitore të lira pasi pëlqen të bëjë pazar.
Aktorja e “Sex and the City”, e njohur për stilin e saj të veçantë të modës, thotë se pëlqen të dalë nëpër shitore ku mund të bëjë pazar, ndërsa aty gjen edhe veshje të cilat askush tjetër nuk i ka.

“Ende besoj në shitoret e lira. Ata janë i vetmi vend ku mund të gjeni diçka shumë të veçantë”, ka thënë Parker

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi