Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna: Dua t’i dhuroj 7 djem Rilindit

Shko poshtë

Tuna: Dua t’i dhuroj 7 djem Rilindit

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:22 am

Lajmi për martesën e këngëtares Altuna Sejdiu u shoqërua me shumë thashetheme në rrjetin e mediave, madje disa prej tyre krijuan edhe një alibi, e cila lidhej më një shtatzëni të mundshme të Tunës.
Disa prej tyre shkuan edhe më larg duke e lidhur arsyen e kësaj martese pikërisht me pritjen e një fëmije. Por Tuna, me sensin e humorit që e ka shoqëruar gjithnjë duke mohuar kategorikisht këto thashetheme tregoi për Bluetooth se nëse do të kishin qenë të vërteta, ajo duhej të kishte lindur kushedi se sa herë deri tani.

Megjithatë kur është pyetur në lidhje me numrin e fëmijëve që do të dëshironte të kishte, Tuna sërish nën shoqërinë e humorit është përgjigjur: “Do t’i bëj 7 djem Rilindit...”, një deklaratë kjo, shumë interesante dhe befasuese.

Çifti simpatik i sapomartuar, që aktualisht banon në Prishtinë, ende nuk e ka kryer muajin e mjaltit. Tuna thotë se atë e kanë planifikuar për një kohë të dytë, duke qenë se tani të dy, si ajo ashtu edhe Rilindi i janë përkushtuar intensivisht karrierës së tyre.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi