Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lohan e shqetësuar pas daljes së këngëve

Shko poshtë

Lohan e shqetësuar pas daljes së këngëve

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:23 am

Aktorja/këngëtarja Lindsay Lohan është duke shkumuar pasi ka zbuluar se muzika e saj e re ka shpërthyer në internet në mënyrë ilegale.
Lohan zbuloi planet për të lansuar albumin e saj të tretë, të titulluar ‘Spirit in the Dark’, që në vitin 2007 por projekti është shtyrë pasi ajo vendosi të pauzojë gjatë vitit 2008.

Ajo u rikthye në studio për të realizuar CD-në, por ka dështuar t’i ruajë realizimet të pazbuluara deri në kompletimin e materialit, dhe ka fajësuar persona të brendshëm për lansim ilegal të këngëve në internet.

“Nuk e di kush, por dikush po i lason këngët e mia! Po ju siguroj të gjithëve, NUK jam unë”, ka thënë Lohan në profilin e saj në Twitter.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi