Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zanfina unë do bëhem avokate

Shko poshtë

Zanfina unë do bëhem avokate

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:24 am

E bukur, joshëse, këngë hite, koreografi provokuese që mbajnë emrin Zanfina Ismajli.
Ka mbaruar studimet për drejtësi e në një të ardhme ajo parashikon të vesh kostumin e avokates.
Por deri atëherë Zanfina premton se do t’i shërbejë muzikës dhe fansave që e ndjekin dhe vlerësojnë.
Pas shumë vitesh besoj se do të jem një avokate dhe do punoj atë profesion.
Ndërsa këngën e kam në shpirt dhe ka kohë derisa të vendos të merrem me avokaturë” shprehet Zanfina.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi