Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Besa Gashi gjen dashurinë

Shko poshtë

Besa Gashi gjen dashurinë

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:25 am

Bukuroshja kosovare Besa Gashi ka bërë të ditur se tashmë e ka gjetur dashurinë e jetës.
Miss Kosova 2006 tashmë një kohë ka qenë në lidhje me Albert Krasniqin, që përshkruhet si djalë ‘shumë tërheqës dhe simpatik’. Por ajo ka treguar ‘fytyrën’ e tij vetëm ditë më parë, kur postoj në profilin e saj në Facebook fotografi ku shihej së bashku me të dashurin e saj. Besa e ka pohuar edhe në edicionin e djeshëm të së përditshmes Lajm.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi