Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Evi feston 20 vjetorin

Shko poshtë

Evi feston 20 vjetorin

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:26 amEvi Reçi ka festuar edhe 20-vjetorin e lindjes. Ambienti i përzgjedhur për të mbledhur miqtë më të mirë në mënyrë që ta festonin së bashku këtë gëzim të sajin, ishte një nga karaoket më të njohura në kryeqytet.

Mes të ftuarve nuk mungonin as Flori, Argjentina, Ardit Roshi, Ronela, etj. Edhe në këtë mbrëmje dukej qartë dashuria e madhe e Evit për muzikën, që nga ambienti që zgjodhi për të festuar.

Një ambient në të cilin këndohet live, ashtu siç bëri edhe Evi…Një nga surprizat e mbrëmjes ishte edhe torta e 20-vjetorit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi