Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cili është stacioni i Ilva Tares?

Shko poshtë

Cili është stacioni i Ilva Tares?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:27 amSë fundmi është parë shpesh e më shpesh në Tiranë. Ka festuar edhe ditëlindjen e motrës së saj Alba, (një nga momentet e të cilës është shkëputur edhe kjo foto) pak ditë më parë, por në të vërtetë kjo nuk është arsyeja e vërtetë, përse gazetarja e mirënjohur dhe ikona e lajmeve Ilva Tare ndodhet në Shqipëri. “Bluetooth”, është interesuar, nëse bëhet fjalë për një “shpërngulje” të Ilvës në Tiranë, por askush nuk di gjë. Disa zëra thonë që ajo punon në një projekt që e mban atë sa në Londër, sa në Tiranë, por Bluetooth premton se do t’a zbulojë shumë shpejt të rejat./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi