Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kaltrina Selimi se shpejti vesh fustanin e bardhë

Shko poshtë

Kaltrina Selimi se shpejti vesh fustanin e bardhë

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:27 amKaltrina Selimi tregon se martesa është temë e shpeshtë në bisedat me të zgjedhurin e saj, Dritanin. Unë e hap gjithmonë këtë temë, sepse e pres me padurim ditën kur do ta vesh fustanin e bardhë, që ka qenë gjithmonë dëshira ime… Kam shumë dëshirë, gjithashtu, të bëhem nuse”, Të kurorëzosh lidhjen, qoftë me fejesë ose martesë, nuk diskutohet që dashuria është parësore…Për mua, dashuria është gjithçka, dashuria është ushqim i shpirtit. Jeta ime është e rrethuar me dashuri e lum ai që di të dashurojë”, kështu pohon këngëtarja Kaltrina Selimi, duke treguar se edhe pak muaj bëhen 5 vjet që është takuar me Dritanin të fejuarin e saj. Se si është njohur me Dritanin, këngëtarja pohon se njohja ka ardhur nga pushimet e verës.

Jemi takuar në Ulqin. Jemi njoftuar përmes shoqërisë në Ulqin, ku unë po kaloja pushimet e verës atje…më pas kur Dritani shkoi në Londër, kontaktet I patëm shumë kohë me telefon”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi