Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bleona Qereti prej dylli

Shko poshtë

Bleona Qereti prej dylli

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:29 amYjet e kinemasë dhe muzikës prej vitesh kanë një vend në muzeun prej dylli në Londër.
Bleona nuk i ka rezistuar dot tundimit dhe e ka vizituar atë, por duket se aty ajo ka vënë re ngjashmërinë mes saj dhe Angelina Jolie, prandaj edhe ka vendosur të bëjë një foto krah divës së njohur të kinemasë.
Ku i dihet, ndoshta në karrierën e saj të së ardhmes, edhe Bleona do ta ketë një statujë të tillë, krah yjeve të mëdhenj të Hollywood-it.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi